Uw zoekresultaten

Cornelis van der Lijnstraat 69

€ 299.000
Cornelis van der Lijnstraat 69, ,
toevoegen aan favorieten
4547
Verkocht

Omschrijving

Een prachtig appartement in de verkoop op een steenworp afstand van Paleis Ten Bosch.

Namens de verkopers mag 88-makelaars dit zeer charmante 4-kamer appartement van 77 m2 aanbieden. De Cornelis van der Lijnstraat is een zeer groene en rustige straat, om de hoek van de winkelstraat “Theresiastraat”, het Haagse bos, je kunt hier heerlijk wandelen, hardlopen of de hond uitlaten bijna in je achtertuin! De locatie is zeer centraal te noemen met een gunstige ligging t.o.v. winkels, sportverenigingen, openbaar vervoer, scholen en uitvalswegen. Het centrum van Den Haag en het strand van Scheveningen zijn gelegen op fietsafstand.

Wacht niet te lang en plan vandaag nog een afspraak voor een bezichtiging. Onze makelaars staan graag voor jou klaar. Wij hebben ons best gedaan om een zo goed mogelijk beeld van deze geweldige woning te geven. Doormiddel van een zeer uitgebreide fotoreportage van de woning met plattegronden. Maar in het echt is het nog beter. Twijfel dus niet en kom langs!

Indeling
Entree via de open portiek, waarbij binnenkomst in de ruimtelijke hal met toegang tot nagenoeg alle vertrekken staat. De eerste slaapkamer bevindt zich gelijk rechts, aan de voorzijde van de woning. Verder toegang tot de badkamer, die ook weer toegang verleend tot de 2de slaapkamer aan de achterzijde van de woning. Separaat toilet, keuken in een L-hoekige vorm. Als laatste de riante, lichte en speels ingedeelde woonkamer. Tevens biedt de woonkamer ook toegang tot derde (slaap)kamer.

Balkon
Het appartement heeft twee verschillende buitenruimtes zodat de gehele dag van de zon genoten kan worden.

Bijzonderheden

  • Sfeervol 4-kamerappartement
  • Om de hoek zijn het Haagse Bos en Paleis Huis ten Bosch
  • Woonoppervlakte 77 m²
  • 1/3e aandeel in de Vereniging van Eigenaars
  • Maandelijkse Vereniging van Eigenaars bijdrage 65.00 per maand
  • Eigen grond
  • Oplevering in overleg
  • Bouwjaar: 1930
  • Volledig voorzien van dubbel glas
  • Kozijnen voorkant kunststof en achterkant hout
  • Gemeten conform NEN2580/BBMI Gebruiksoppervlakte woningen.

A+

A

B

C

D

Energielabel E

E

F

G

H

Adres: Cornelis van der Lijnstraat 69
Stad:
Provincie:
Postcode: 2593 NE
Land: Nederland
Openen in Google Maps
Woning-ID : 21330
Prijs: € 299.000
Woning grootte: 77 m2
Woning inhoud: 270 m2
Kamers: 4
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
Energieklasse: E
Bouwjaar: 1930
Beschikbaar vanaf: 2021-01-20
Woonlagen: 1
Geschikt voor
Balkon

Vergelijkbare woningen

Koopwoning
Te Koop

Dintelstraat 17

€ 329.000
Heerlijk centraal gelegen 4-kamer appartement, op loopafstand van het station, Huygenspark [meer]
Heerlijk centraal gelegen 4-kamer appartement, op loopafstand van het station, Huygenspark en centrum. De uitvalswe [meer]
3 1 95 m2gegevens
Koopwoning
Te Koop

Verisstraat 42

€ 339.000
OPGELET | PRIVE OVERDEKTE PARKEERPLAATS | 3 SLAAPKAMERS | 93 M2 | BOUWJAAR 2016 | TOP LOCA [meer]
OPGELET | PRIVE OVERDEKTE PARKEERPLAATS | 3 SLAAPKAMERS | 93 M2 | BOUWJAAR 2016 | TOP LOCATIE | Indeling: Bij het b [meer]
3 1 93 m2gegevens
Koopwoning
Te Koop

Lekstraat 89

€ 349.000
OPGELET | 88 M2 WOONPLEZIER | 2 SLAAPKAMERS | 2 MIN LOPEN NAAR DEN HAAG CS | RIANTE TUIN O [meer]
OPGELET | 88 M2 WOONPLEZIER | 2 SLAAPKAMERS | 2 MIN LOPEN NAAR DEN HAAG CS | RIANTE TUIN OP HET ZUIDEN | PRACHTIGE [meer]
3 1 88 m2gegevens
Koopwoning
Te Koop

Allard Piersonlaan 275

€ 269.000
STARTERS EN GEZINNEN OPGELET | 4 KAMER WONING | 113 M2 | BALKON & DAKTERRAS | PER DIRE [meer]
STARTERS EN GEZINNEN OPGELET | 4 KAMER WONING | 113 M2 | BALKON & DAKTERRAS | PER DIRECT LEVERBAAR!!! Namens de [meer]
3 1 113 m2gegevens

0 woningen

Neem contact met mij op

Een voorstelling plannen?

Vergelijk aanbiedingen